Možnost okamžitého výkupu obrazu

Chcete prodat obraz rovnou bez čekání, jak dopadne dílo v dražbě? Zašlete podrobnosti o obrazu na tento e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosíme o zaslání následujících informací:

Autor obrazu: (pokud je dílo nepodepsáno, napište bez signatury. Pokud podpis nepřečtete, podpis vyfotografujte a zašlete s dalšími fotografiemi)
Na čem je obraz namalován: (plátno, dřevo, karton, papír, atd.)
Rozměr obrazu: (rozměr bez rámu)
Fotografie obrazu: (zepředu, zezadu, podpis autora – pokud je obraz podepsán)

Napište nám prosím Vaši představu o výkupní ceně

Do poznámky uveďte Výkup za hotové

Za obraz Vám nabídneme vždy nejvyšší možnou cenu, kterou jsme ochotni za obraz vyplatit v hotovosti. V případě že není částka dle vašich představ, zkuste obraz prodat v naší aukci, kde nejvyšší tržní cenu určí přímo dražitelé.

Pokud nás váš obraz zaujme, je možné obraz přivézt do naší galerie na Zbraslavi, nebo po dohodě můžeme přijet za vámi a obraz převzít u vás doma, kde okamžitě dojde k vyplacení celé částky.

Vykupujeme i poškozené obrazy.