Kostelík Myslbek Josef ml.
POPIS: Akvarel, rozměry kresby: 14,5 x 9,5 cm, pasparta, nerámováno
| Vyvolávací cena: | 800 Kč |
| Aktuální cena: | 2 000 Kč |
17. 3. 2026 21:34:00
Číslo položky:210930
| Částka | Přihozeno | |
| 2 000 Kč | 17. 1. 2026 21:25:27 | |
| 1 700 Kč | 15. 1. 2026 11:25:11 | |
| 1 600 Kč | 15. 1. 2026 11:25:11 | |
| 1 500 Kč | 15. 12. 2025 10:08:55 | |
| 1 400 Kč | 15. 12. 2025 10:08:55 | |
| 1 300 Kč | 15. 12. 2025 10:08:50 | |
| 1 200 Kč | 15. 12. 2025 10:08:50 | |
| 1 100 Kč | 24. 11. 2025 10:17:01 | |
| 1 000 Kč | 24. 11. 2025 10:17:01 | |
| Zobrazit další příhozy | ||