Ruina kaple Myslbek Josef ml.
POPIS: Olej na lepence, rozměry: 30,5 x 40 cm, nerámováno
| Vyvolávací cena: | 800 Kč |
| Aktuální cena: | 1 200 Kč |
17. 3. 2026 21:31:00
Číslo položky:20195
| Částka | Přihozeno | |
| 1 200 Kč | 16. 12. 2025 06:44:46 | |
| 1 100 Kč | 16. 12. 2025 06:44:46 | |
| 1 000 Kč | 15. 12. 2025 10:08:23 | |
| 900 Kč | 15. 12. 2025 10:08:23 | |
| 800 Kč | 13. 12. 2025 11:42:37 | |
| Zobrazit další příhozy | ||