Noční město Šimon František Tavík
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 73 x 92 cm, nerámováno
| Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
| Aktuální cena: | 15 000 Kč |
9. 3. 2026 21:24:00
Číslo položky:23109
| Částka | Přihozeno | |
| 15 000 Kč | 7. 1. 2026 19:48:43 | |
| 14 000 Kč | 6. 1. 2026 22:02:39 | |
| 13 000 Kč | 5. 1. 2026 19:42:04 | |
| 12 000 Kč | 3. 1. 2026 15:21:51 | |
| 11 000 Kč | 7. 12. 2025 21:49:47 | |
| 10 000 Kč | 1. 12. 2025 22:06:32 | |
| 9 500 Kč | 1. 12. 2025 21:24:37 | |
| 9 000 Kč | 25. 11. 2025 10:27:19 | |
| 8 500 Kč | 24. 11. 2025 19:25:47 | |
| Zobrazit další příhozy | ||